396 föremål
Taklampa sent 1900-tal.
7d 2 tim
Taklampa sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Bordslampa 2000-tal.
7d 2 tim
Bordslampa 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer ett par 1940-tal.
7d 3 tim
Fåtöljer ett par 1940-tal.
15 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Lennart Rodhe, komposition.
7d 3 tim
Lennart Rodhe, komposition.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Stolar 4 st 1960-tal Danmark.
7d 3 tim
Stolar 4 st 1960-tal Danmark.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Katsushika Hokusai,  Magna.
7d 3 tim
Katsushika Hokusai, Magna.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Carl Hammoud,  "Announcement".
7d 3 tim
Carl Hammoud, "Announcement".
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Göran Brunius, Havsvy.
7d 4 tim
Göran Brunius, Havsvy.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dolce & Gabbana, Clutch.
8d
Dolce & Gabbana, Clutch.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, Sjal,
8d
Hermès, Sjal,
2 888 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Louis Vuitton, Scarf.
8d
Louis Vuitton, Scarf.
650 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bertil Vallien, skulptur "Brain".
6d 3 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Halsband ankarlänk 18K guld Balestra Italien.
6d 3 tim
18 000 SEK
Utropspris
22 000 SEK
Matta Kashmir ca 109x83 cm.
6d 3 tim
Matta Kashmir ca 109x83 cm.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Göran Brunius,  Kustvy.
6d 3 tim
Göran Brunius, Kustvy.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta rölakan ca 235x170 cm.
5d 2 tim
Matta rölakan ca 235x170 cm.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bokhylla 1900-talets mitt.
5d 2 tim
Bokhylla 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta orientalisk ca 210x119 ca.
5d 3 tim
800 SEK
Utropspris
3 500 SEK
Uppsatsskål på fot nysilver sent 1800-tal.
5d 3 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa 1940/50-tal.
5d 3 tim
Golvlampa 1940/50-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK