314 föremål
Golvlampa 1940-tal.
1d 5 tim
Golvlampa 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj/emma 1940-tal.
1d 6 tim
Fåtölj/emma 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Martin Emond, "Meteoren".
3d 4 tim
Martin Emond, "Meteoren".
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ulf Trotzig, Komposition.
4d 1 tim
Ulf Trotzig, Komposition.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
PG Thelander, Kossa.
4d 2 tim
PG Thelander, Kossa.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Göran Brunius,  Kustvy.
5d 6 tim
Göran Brunius, Kustvy.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Elna Borch, skulptur sittande flicka.
4d 1 tim
543 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Max Walter Svanberg, "Drömkvinnans kyss IV".
1d 6 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall 1800-talets andra hälft.
1d 4 tim
Pall 1800-talets andra hälft.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Klaffbord Senempire 1800-talets andra hälft.
1d 5 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbordsstol tidigt 1900-tal.
1d 5 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
5d 3 tim
Soffbord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Göran Brunius, Havsvy.
5d 2 tim
Göran Brunius, Havsvy.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Vasili Levi Motiv från Stockholm.
2d 5 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Wilhelm Kåge, vas "Argenta", Gustavsberg 1951.
2d 5 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
James Coignard, "Deux personnages".
1d 5 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk 1940/50-tal.
1d 6 tim
Bänk 1940/50-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Joseph Langsdale Pickering, "A farmyard" "Byres".
6 tim 21m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord ett par 1900-talets första hälft.
6d 5 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gösta Werner, "Brunt band".
5 tim 37m
Gösta Werner, "Brunt band".
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hans Larsson, porträtt.
6d 5 tim
Hans Larsson, porträtt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå 1900-talets  mitt.
5d 5 tim
Byrå 1900-talets mitt.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Konsolbord/sideboard Art Deco-stil 2000-tal.
5d 3 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tor Fredlin, Orrar.
6d 4 tim
Tor Fredlin, Orrar.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa 2000-tal.
6d 5 tim
Bordslampa 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa 2000-tal.
6d 5 tim
Bordslampa 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Thommy Bremberg, "Stekt ägg".
5d 2 tim
Thommy Bremberg, "Stekt ägg".
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta orientalisk ca 153x92 cm.
6d 6 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Karmstolar ett par Jugend tidigt 1900-tal.
4d 2 tim
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hurtsar ett par 1960-tal.
6 tim 25m
Hurtsar ett par 1960-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel 1940-tal.
1d 6 tim
Spegel 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

674. Isaac Grünewald, "Balett - La Licorne".
Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
Fair warning
Fair warning
22 000

ditt bud
20 000

ditt bud
19 000

ditt bud
18 000

ditt bud
Aktuellt bud:
22 000 SEK