1366 föremål
Outi Heiskanen, "Koreilija".
8d 1 tim
Outi Heiskanen, "Koreilija".
60 EUR
Utropspris
250 EUR
Venny Soldan-Brofeldt, Träd mot himlen.
8d 2 tim
600 EUR
Utropspris
1 200 EUR
Arvid Broms, Stilleben med flaskor.
8d 1 tim
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Kuutti Lavonen, "Ursula".
8d 2 tim
Kuutti Lavonen, "Ursula".
700 EUR
Utropspris
900 EUR
Juhani Linnovaara, "Den stora Amazonen".
7d 1 tim
400 EUR
Utropspris
800 EUR
Fritz Jakobsson, "Äppelblommor".
7d 1 tim
120 EUR
Utropspris
700 EUR
Eero Järnefelt, "Badarna".
7d 1 tim
Eero Järnefelt, "Badarna".
650 EUR
Utropspris
1 200 EUR
Kai Noramies, "Närhet".
7d 2 tim
Kai Noramies, "Närhet".
100 EUR
Utropspris
400 EUR
Liis Koger, "Evening".
7d 2 tim
Liis Koger, "Evening".
200 EUR
Utropspris
350 EUR
Hermès, slipsar, 4 st.
7d 2 tim
Hermès, slipsar, 4 st.
153 EUR
Utropspris
250 EUR
Georges Rouault, "Clown et enfant".
7d 2 tim
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Birgitta Liljebladh, ”Ansikte”.
7d 2 tim
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Pall 1900-tal.
7d 2 tim
Pall 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord 1900-talets mitt.
7d 2 tim
Soffbord 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuskrona omkring 1900.
7d 2 tim
Ljuskrona omkring 1900.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ilia Zdanevitch,  “Soirée du Cœur à Barbe”.
7d 2 tim
1 111 SEK
Utropspris
3 000 SEK