1438 föremål
Tidena, armbandsur, 17 mm.
6d 16 tim
Tidena, armbandsur, 17 mm.
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Alpina, President, armbandsur, 34 mm.
6d 16 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, 1900-talets mitt.
6d 16 tim
Skåp, 1900-talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Rolf Lindståhl, vas, silver, Stockholm 1988.
6d 17 tim
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Alistair Frost, "BAR/Salon".
6d 17 tim
Alistair Frost, "BAR/Salon".
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Kjell Engman, "Angel".
6d 17 tim
Kjell Engman, "Angel".
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Burberry, handdukar, 3 st.
6d 17 tim
Burberry, handdukar, 3 st.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk, 1970-80-tal.
6d 18 tim
Bänk, 1970-80-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, 1940/50-tal.
6d 18 tim
Soffa, 1940/50-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK