1641 föremål
Klaffbord, tidigt 1900-tal.
7d 1 tim
Klaffbord, tidigt 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Brosch, 18K guld med en liten pärla.
7d 1 tim
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Sarouk, ca. 398 x 296 cm.
7d 1 tim
300 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Rey Urban, armring, silver.
7d
Rey Urban, armring, silver.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Collier, 18K guld, doserad bismarcklänk.
7d
16 100 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Johnny Mattsson, skulptur, unik.
7d
400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Dalahäst, 1900-talets första hälft.
7d
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Staffan Hallström, Trädstammar.
7d
Inga bud
Utropspris
6 000 SEK
Skålfat, Meissen, 1900-tal.
7d
Skålfat, Meissen, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Vas, Japan, 1900-tal.
7d
Vas, Japan, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?