284 föremål
Soffbord sent 1900-tal/2000-tal.
19 tim 48m
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta Kashmir ca 109x83 cm.
3d 19 tim
Matta Kashmir ca 109x83 cm.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Göran Brunius,  Kustvy.
3d 19 tim
Göran Brunius, Kustvy.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel sengustaviansk 1800-talets början.
3d 19 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Alice Nordin, taklampa Jugend tidigt 1900-tal.
5d 15 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Zevs, "Coca Cola".
6d 19 tim
Zevs, "Coca Cola".
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Barstolar 6 st SA Möbler 2000-tal.
1d 17 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bänk/sideboard 1900-talets första hälft.
6d 19 tim
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Lennart Rodhe, komposition.
4d 19 tim
Lennart Rodhe, komposition.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Yrjö Edelmann, Utan titel.
6d 19 tim
Yrjö Edelmann, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Stig Kjellin, Sjönöd.
6d 19 tim
Stig Kjellin, Sjönöd.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
18 tim 34m
Soffbord sent 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hylla tidigt 1900-tal.
6d 18 tim
Hylla tidigt 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord 1900-talets mitt Danmark.
3d 19 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Fredrik Reuterswärd, "Running game on red".
6d 19 tim
10 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
19 tim 28m
Soffbord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa 2000-tal.
19 tim 34m
Taklampa 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
1d 17 tim
Soffbord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Henri Michaux, komposition.
19 tim 30m
Henri Michaux, komposition.
5 000 SEK
Utropspris
16 000 SEK
Soffbord 2 dlr sent 1900-tal/2000-tal.
19 tim 14m
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK