1848 föremål
Ando Hiroshige, träsnitt.
3 tim 54m
Ando Hiroshige, träsnitt.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kiyoshi Saito, träsnitt.
4 tim 2m
Kiyoshi Saito, träsnitt.
4 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ikeda Zuigetsu, träsnitt.
4 tim 6m
Ikeda Zuigetsu, träsnitt.
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, 1700-tal.
4 tim 20m
Skåp, 1700-tal.
2 300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Beck & Jung, "Hundie".
4 tim 21m
Beck & Jung, "Hundie".
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Olle Bonniér, "1950-års tema".
4 tim 24m
7 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Lena Cronqvist, Porträtt av Göran Tunström.
4 tim 28m
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Erling Ärlingsson, Landskap.
4 tim 30m
Erling Ärlingsson, Landskap.
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, 1900-talets andra hälft.
4 tim 31m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer, 4 st, Cappellini, Italien.
4 tim 35m
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Viljo Savikurki, "Suruinen soitto".
4 tim 37m
200 EUR
Utropspris
400 EUR
Champagnekylare, 1900-tal.
4 tim 39m
Champagnekylare, 1900-tal.
60 EUR
Utropspris
250 EUR
Keisai Eisen, träsnitt.
4 tim 40m
Keisai Eisen, träsnitt.
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Eero Nelimarkka, Åkervy.
4 tim 47m
Eero Nelimarkka, Åkervy.
240 EUR
Utropspris
350 EUR
Ikeda Zuigetsu, träsnitt.
4 tim 50m
Ikeda Zuigetsu, träsnitt.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Otto Mäkilä, Skogsinteriör.
4 tim 57m
Otto Mäkilä, Skogsinteriör.
170 EUR
Utropspris
600 EUR
Evald Okas, Naken.
5 tim 1m
Evald Okas, Naken.
250 EUR
Utropspris
600 EUR