1633 föremål
Taklampa, 1960-tal.
8d 3 tim
Taklampa, 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
250 EUR
Golvlampa, 1900-talets mitt.
7d 2 tim
Golvlampa, 1900-talets mitt.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Gucci väska 19/2000-tal.
7d 3 tim
Gucci väska 19/2000-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Susanne Gottberg, Spår.
8d 3 tim
Susanne Gottberg, Spår.
Inga bud
Utropspris
1 400 EUR
Golvspegel 1960/70-tal.
7d 3 tim
Golvspegel 1960/70-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ulf Trotzig, komposition.
7d 4 tim
Ulf Trotzig, komposition.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbordslampa 1900-talets första hälft.
7d 4 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hans Larsson, porträtt.
7d 4 tim
Hans Larsson, porträtt.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Johan von Holst, 1900,  vilande hund.
7d 4 tim
4 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK