1337 föremål
Cartier, clutch, 1984.
3d
Cartier, clutch, 1984.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, omkring år 1900.
2d 23 tim
Spegel, omkring år 1900.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1950/60-tal.
2d 23 tim
Taklampa, 1950/60-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Wilhelm von Gegerfelt, Bygata.
2d
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Bänk, 1970-80-tal.
2d
Bänk, 1970-80-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1800-talets andra hälft.
2d
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK