1476 föremål
Hergé, offset 24 st "Tintin".
21 tim 7m
Hergé, offset 24 st "Tintin".
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Oscar Reutersvärd, skulptur.
21 tim 17m
Oscar Reutersvärd, skulptur.
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Sideboard 1900-talets andra hälft.
21 tim 19m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Serveringsvagn Dyrlund Danmark 1970/80-tal.
21 tim 21m
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Oscar Reutersvärd, skulptur Obelisk.
21 tim 23m
7 000 SEK
Utropspris
22 000 SEK
Svärd osmanskt kilij /pala, 1800-tal.
21 tim 27m
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Soffbord Roche Bobois Belgien sent 1900-tal.
21 tim 29m
4 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta Röllakan ca 188x143 cm signerad "IA".
21 tim 31m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Damskrivbord, sengustavianskt, 17/1800-tal.
21 tim 35m
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Helvetia, armbandsur, 17 mm.
1d 15 tim
Helvetia, armbandsur, 17 mm.
7 611 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Certina, armbandsur, 14K guld, 33 mm.
1d 15 tim
2 679 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Asea/Cebe, taklampa, 1900-talets mitt.
1d 16 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Glas & Trä, Hovmantorp, 1960-tal.
1d 16 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Oskar Bergman, "Badstranden".
1d 16 tim
Oskar Bergman, "Badstranden".
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matta, Kelim, ca 245 x 205 cm.
1d 16 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Lennart Jirlow, "Friluftsmålaren".
1d 16 tim
400 SEK
Utropspris
3 500 SEK
Bokhylla, 1930-tal.
1d 16 tim
Bokhylla, 1930-tal.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Nils Andersson, "Oxspannet".
1d 16 tim
Nils Andersson, "Oxspannet".
3 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matta, Hosenabad, ca 230 x 160 cm.
1d 16 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Okänd Konstnär, 1800-tal, Vandrare.
1d 16 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Auguste Musin, "Un beau jour d'été".
1d 16 tim
9 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matta, besarabisk Kelim, ca 190 x 150 cm.
1d 16 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Thorwald Alef, "Ung kärlek".
1d 16 tim
Thorwald Alef, "Ung kärlek".
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Industrilampor, ett par.
1d 16 tim
Industrilampor, ett par.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, Sverige, 1950/60-tal.
1d 17 tim
Byrå, Sverige, 1950/60-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Oscar Reutersvärd, Utan titel.
1d 17 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Lagonda, armbandsur, 18K guld, 18,5 mm.
1d 17 tim
2 175 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bengt Orup, "Kvällssyn".
1d 17 tim
Bengt Orup, "Kvällssyn".
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokhylla, Swedish Modern, 1930/40-tal.
1d 17 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Pablo Picasso, "Colombe volant (À l'arc-en-ciel)".
1d 17 tim
4 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Okänd konstnär, 1800-tal. Blomsterstilleben.
1d 17 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Pierre Alechinsky, "Tribord".
1d 17 tim
Pierre Alechinsky, "Tribord".
4 800 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Ulf Trotzig, "Abstraherat landskap".
1d 17 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bänk, 1800-talets första hälft.
1d 17 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, nyrenässans, sent 1800-tal.
1d 17 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
1d 18 tim
Matbord, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Geridong, empire, 1800-tal.
1d 18 tim
Geridong, empire, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ring 18K guld med briljantslipad diamant.
1d 18 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Oscar Reuterswärd, akvarell och tusch, signerad.
1d 18 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Alexander Frenz,  Arkaiskt landskap.
1d 18 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stellan Mörner, "Det röda skrinet".
1d 18 tim
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK