1581 föremål
Louis Vuitton, väska, "Vavin GM".
5d 1 tim
200 EUR
Utropspris
500 EUR
Eero Nelimarkka, Landskap.
4d 2 tim
Eero Nelimarkka, Landskap.
200 EUR
Utropspris
400 EUR
Ivar Morsing, "Stadsbild, Callian".
7d 1 tim
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Bricka, silver, Indien, sent 1800-tal.
8d 1 tim
200 EUR
Utropspris
400 EUR
Stolar ett par, rokoko 1700-talets mitt.
3d 2 tim
2 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hermès, scarf, "Les Armes des Paris".
3d 1 tim
190 EUR
Utropspris
250 EUR
Spegel 1800-talets första hälft.
1d
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel 1900-tal.
3d 2 tim
Spegel 1900-tal.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, scarf, "Grand Apparat".
23 tim 9m
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar 7 st snarlika Danmark 1960-tal.
6d 2 tim
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Jan Håfström, "Frösunda".
2d 23 tim
Jan Håfström, "Frösunda".
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Herman Österlund, "Modellstudie".
2d
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gertrud Lönegren, vas, Rörstrand.
5d
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Väinö Rouvinen, "Vår".
5d 1 tim
Väinö Rouvinen, "Vår".
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Harri Koskinen, "Igman Chair", Zanat.
3d
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Okänd konstnär 1800-tal , Kroginteriör.
3d 3 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Afghan old ca 272x205 cm.
1d
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Mikael Kihlman, Billyktor.
3d
Mikael Kihlman, Billyktor.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Andreas Hansen, soffbord "Spider", Eilersen Danmark.
1 tim 7m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Champagnekylare, England, omkring 1900.
2d 1 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdsstolar 1 par, "Park",  Hope 2000-tal.
4d 3 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Jonas Åkesson, hästporträtt.
1d
Jonas Åkesson, hästporträtt.
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skrivbord, jugendstil, 1900-talets mitt.
4d 1 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
1 tim 1m
Byrå, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ragnar Persson, " I snickarboden".
1d 23 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Halvmånebord, 2 st, 1900-talets början.
1d 23 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Salongsbord, empirestil, tidigt 1900-tal.
23 tim 31m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, teak, 1950/60-tal.
22 tim 45m
Matbord, teak, 1950/60-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Art Deco, 1930-tal.
1d
Skåp, Art Deco, 1930-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, England, sent 1800-tal.
4d 23 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp Kina modern tillverkning.
2d
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, armband, "Clic H".
5d 1 tim
Hermès, armband, "Clic H".
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, antik Baotou, ca 190 x 157 cm.
5d
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Brosch 18K guld med en odlad pärla, Arvo Saarela.
5d
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sigfrid Södergren, Landskap.
3d
Sigfrid Södergren, Landskap.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Axel Kleimer, "Gustav Adolfs Torg i Malmö".
1 tim 27m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, England, tidigt 1900-tal.
5d
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Lindrom liljefors, Räv på vinteris.
4d 1 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tuomas von Boehm, Stilleben.
3d 1 tim
Tuomas von Boehm, Stilleben.
160 EUR
Utropspris
250 EUR
Fåtöljer med bord Danmark 1960-tal.
3d 3 tim
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Roger Persson, fåtölj, "Select", Swedese.
17m 55s
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, funkis, 1930-tal.
3d 1 tim
Taklampa, funkis, 1930-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, gustaviansk, omkring 1800.
3d
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK