1423 föremål
Primus Mortimer Pettersson, Frösö sjukhus.
22 tim 14m
14 600 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Record, fickur, 14K guld, 52,5 mm.
5d 20 tim
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ring 18K guld med karneol sigill.
1d 22 tim
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ring, med trilliantslipad diamant.
1d 20 tim
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Roland Wilhelmsson, spegel, Ågesta, 1974.
5d 15 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ruth & Joanna, fåtölj, "Bonham", samtida.
21 tim 58m
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ruth & Joanna, fåtölj, "Fiona", Samtida.
21 tim 36m
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ruth & Joanna, fåtölj, "Fiona", samtida.
21 tim 50m
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ruth Milles, "Flitiga Kajsa".
3d 18 tim
Ruth Milles, "Flitiga Kajsa".
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sabel, 1800-tal, med balja.
22 tim 42m
Sabel, 1800-tal, med balja.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Saltkar, ett par, silver, 1800-tal.
3d 18 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Salutkanoner, 2 st, 1900-tal.
5d 15 tim
Salutkanoner, 2 st, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Salvador Dalí, "Richard III".
3d 20 tim
Salvador Dalí, "Richard III".
1 255 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Salvatore Ferragamo, scarf.
1d 17 tim
Salvatore Ferragamo, scarf.
650 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sam Larsson, stolar ett par "Sam", Dux 1980-tal.
6d 19 tim
1 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Serveringsvagn Italien 1900-talets mitt.
20 tim 46m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn, 1970/80-tal.
18 tim 30m
Serveringsvagn, 1970/80-tal.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Severin Nilson, Det gamla trädet.
5d 19 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1900-talets första hälft.
1d 20 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK