1651 föremål
Vytautas Kasiulis, färglitografi.
< 1m
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard 1900-talets andra hälft.
12m 41s
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa 1950/60-tal.
14m 41s
Taklampa 1950/60-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord/sidobord, Italien 1970-tal.
16m 41s
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk 1970-tal.
24m 41s
Bänk 1970-tal.
1 750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1930/40-tal.
26m 41s
Taklampa, 1930/40-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå omkring 1900.
28m 41s
Byrå omkring 1900.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vasili Levi Motiv från Stockholm.
31m 41s
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta Ghom silke old/semiantik ca 131x78 cm.
36m 41s
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp Swedish Modern 1940-tal.
38m 41s
Skåp Swedish Modern 1940-tal.
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta Keshan figural old/semiantik ca 220x135 cm.
43m 41s
3 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Rolf Juell Gleditsc, "Skellefte älv".
50m 41s
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Theo Tobiasse, "Escode volé au ciel de Sinaii".
52m 41s
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Elon Arenhill, Halsband silver Malmö 1989.
57m 41s
5 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bengt Ruda, byrå "Lange" Ikea 1900-talets senare del.
1 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Elon Arenhill, Armband silver Malmö 1982.
1 tim 2m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa 1940-tal.
1 tim 4m
Taklampa 1940-tal.
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Serveringsvagn Dyrlund Danmark 1970/80-tal.
1 tim 7m
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord 1900-talets andra hälft.
1 tim 12m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Elon Arenhill, Ring silver Malmö 1976.
1 tim 14m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Pelle Åberg, Kvinna med rosa parasoll.
1 tim 19m
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Pelle Åberg, Skurgumma.
1 tim 24m
Pelle Åberg, Skurgumma.
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Fåtölj 1940/50-tal.
1 tim 28m
Fåtölj 1940/50-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänkar ett par 1970-tal.
1 tim 31m
Bänkar ett par 1970-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå/sideboard Glasmäster Markaryd 1970-tal.
1 tim 33m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Georg Kofoed, hörnbarskåp 1960-tal Danmark.
1 tim 36m
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ulf Trotzig, komposition.
1 tim 38m
Ulf Trotzig, komposition.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa 1900-talets mitt.
1 tim 57m
Taklampa 1900-talets mitt.
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampa 1940-tal.
2 tim 4m
Bordslampa 1940-tal.
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Max Sauze taklampa Cassiopea 1970-tal.
2 tim 6m
3 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bertil Gadö, fisk.
2 tim 18m
Bertil Gadö, fisk.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Howard, fickur, savonett, 51,5 mm.
2 tim 20m
19 628 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Hermès, scarf, "Camails".
2 tim 26m
Hermès, scarf, "Camails".
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Ardebil, ca 334 x 232 cm.
2 tim 34m
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Eric Hallström, Höstlandskap.
2 tim 36m
Eric Hallström, Höstlandskap.
9 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Jean Tinguely, efter. "Méta".
2 tim 40m
Jean Tinguely, efter. "Méta".
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Örhängen med briljantslipade diamanter.
2 tim 44m
15 500 SEK
Utropspris
17 000 SEK
Breitling, Colt, armbandsur, 37,6 mm.
2 tim 50m
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Tissot, Visodate, armbandsur, 29,5 x 29 mm.
2 tim 56m
26 350 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Omega, Genève, armbandsur, 36 mm.
3 tim 8m
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Okänd konstnär, Damer i droska, 1825.
3 tim 12m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ring, 18K guld med oval ametist.
3 tim 22m
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, Swedish Grace, 1920/30-tal.
3 tim 26m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, väska, "Bayswater".
3 tim 28m
Mulberry, väska, "Bayswater".
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, empirestil, tidigt 1900-tal.
3 tim 30m
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK