247 föremål
Bordslampa 1900-tal.
6d 23 tim
Bordslampa 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Matta Kelim ca 289x202 cm.
6d 23 tim
Matta Kelim ca 289x202 cm.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Gunnar Greiber, Gestalter.
7d 1 tim
Gunnar Greiber, Gestalter.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Hammoud,  "Announcement".
7d 1 tim
Carl Hammoud, "Announcement".
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arne Norell, sittpuff, sent 1900-tal.
7d 1 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
7d 2 tim
Soffbord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Stolar 6 st Gustaviansk stil 1900-tal.
7d 1 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sängbord ett par tidigt 1900-tal.
7d 1 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Max Mikael Book, "Etturet".
8d 1 tim
Max Mikael Book, "Etturet".
5 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Golvvas Peter Ipsen Danmark tidigt 1900-tal.
6d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord 1950/60-tal.
6d 1 tim
Soffbord 1950/60-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Vikskärm Japan 1900-talets mitt/andra hälft.
6d 1 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord Linden möbler sent 1900-tal.
6d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Karmstolar 6 st Thonet sent 1900-tal.
4d
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Barstolar 4 st Minus Tio.
4d
Barstolar 4 st Minus Tio.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sven X:et Erixson, troligen scen ur "Richard III".
4d
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gerhard Nordström, "Motljus Monets trädgård".
4d
15 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Soffa Eilersen 2000-tal.
4d
Soffa Eilersen 2000-tal.
3 950 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Karmstolar ett par Akaba.
4d
Karmstolar ett par Akaba.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Mulberry, väska "Willow tote small".
4d
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord Italien sent 1900-tal.
4d
Inga bud
Utropspris
6 000 SEK
Ring 18K guld med en trappslipad ametist.
4d
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdsmöbler, 3 dlr, Dd bob by Joan Gaspar.
4d
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Einar Lynge-Ahlberg, Utan titel.
4d
1 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

520. En brosch guld och silver med en cabochonslipad granat och rosenslipade diamanter, Fabergé.
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
Fair warning
Fair warning
Fair warning
65 000

ditt bud
60 000

ditt bud
65 000

ditt bud
60 000

ditt bud
55 000

ditt bud
50 000

ditt bud
48 000

ditt bud
46 000

ditt bud
44 000

ditt bud
42 000

ditt bud
40 000

ditt bud
38 000

ditt bud
Aktuellt bud:
65 000 SEK