1868 föremål
Erland Cullberg, Skor på palett.
1d 11 tim
350 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Esa Riippa, "Aavistus".
2d 17 tim
Esa Riippa, "Aavistus".
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Esa Riippa, "Spår".
1d 14 tim
Esa Riippa, "Spår".
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Esaias Thorén, Utan titel.
3d 17 tim
Esaias Thorén, Utan titel.
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Esther Kjerner, Blomsterstilleben i kopparhink.
1d 18 tim
1 500 SEK
Utropspris
14 000 SEK
Fendi, scarf.
5d 14 tim
Fendi, scarf.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Flamländsk skola 1600-tal, Uppenbarelse.
2d 15 tim
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Flintlåsgevär, 1700-tal.
1d 12 tim
Flintlåsgevär, 1700-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Franco Costa, "Head up to keep clear".
3d 18 tim
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fredrik Lindqvist, Utan titel.
1d 12 tim
900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fritz Jakobsson, Stilleben med päron.
3d 11 tim
240 EUR
Utropspris
600 EUR
Fågelhus, 1900-tal.
3d 18 tim
Fågelhus, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj, 1900-talets mitt.
2d 16 tim
Fåtölj, 1900-talets mitt.
30 EUR
Utropspris
300 EUR
Fåtölj, 1970-tal,
3d 12 tim
Fåtölj, 1970-tal,
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Fåtölj. 1950-tal.
6d 17 tim
Fåtölj. 1950-tal.
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Fåtöljer ett par 1940-tal.
6d 18 tim
Fåtöljer ett par 1940-tal.
15 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Fåtöljer tre st sent 1900-tal.
1d 16 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer, ett par, sent 1900-tal.
1d 18 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gallerimatta, ca 340 x 89 cm.
4d 14 tim
Gallerimatta, ca 340 x 89 cm.
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gallerimatta, orientalisk, ca 833 x 83 cm.
4d 14 tim
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK