1755 föremål
Max Sauze taklampa Cassiopea 1970-tal.
6d 11 tim
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, "Loop Stand", Hay, Danmark.
6d 12 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chanel, örhängen, "Drop CC earrings".
6d 12 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Erland Cullberg, Figurkomposition.
6d 12 tim
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matta, kelim, handbroderad, ca 197 x 144 cm.
6d 12 tim
1 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ola Billgren, "Interiör".
6d 12 tim
Ola Billgren, "Interiör".
6 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Eterna, fickur, 48 mm.
6d 12 tim
Eterna, fickur, 48 mm.
Inga bud
Utropspris
5 800 SEK
Sängbord, ett par, 1930/40-tal.
6d 12 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sminkbord,  1950/60-tal.
6d 12 tim
Sminkbord, 1950/60-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Cartier, kulspetspenna.
6d 12 tim
Cartier, kulspetspenna.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Cafébord, tidigt 1900-tal.
6d 12 tim
Cafébord, tidigt 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Margit Aarnio-Aaltonen, Byte.
6d 12 tim
Margit Aarnio-Aaltonen, Byte.
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Sidobord, 1800-talets mitt.
6d 12 tim
Sidobord, 1800-talets mitt.
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Mulberry, väska, "Roxanne".
6d 12 tim
Mulberry, väska, "Roxanne".
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Axel Olson, "Näten lagas (Arild)".
6d 12 tim
5 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Einar Jolin, "Efter Bellini".
6d 12 tim
Einar Jolin, "Efter Bellini".
750 SEK
Utropspris
5 000 SEK