1201 föremål
Skåp, jugend, 1900-talets början.
7d 7 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Chanel väska 1980-tal.
7d 7 tim
Chanel väska 1980-tal.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Richard Brixel, "Ronnie Peterson".
7d 7 tim
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Esther Kjerner, Blomsterstilleben i kopparhink.
7d 7 tim
1 500 SEK
Utropspris
14 000 SEK
Sideboard, 2000-tal.
5d 2 tim
Sideboard, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Nain, figural, ca 300 x 204 cm.
5d 2 tim
350 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Armring, 18K guld med rubiner, Italien.
5d 3 tim
14 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Matta, kelim, handbroderad, ca 190 x 150 cm.
5d 3 tim
1 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Lennart Olson, "Ström", 1980.
5d 3 tim
Lennart Olson, "Ström", 1980.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Figuriner, 2 st, Italien, 1970/80-tal.
5d 3 tim
1 111 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Koppartunna, omkring 1900.
5d 4 tim
Koppartunna, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Victor Forssell, "Landskap med åkdon".
5d 4 tim
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
William Wegman, "Friends".
5d 4 tim
William Wegman, "Friends".
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ring, helallians med briljantslipade diamanter.
5d 4 tim
15 000 SEK
Utropspris
27 000 SEK