1331 föremål
Golvlampa, jugendstil, 1900-tal.
20 tim 13m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jean Charles Blais, Utan titel.
21 tim 29m
21 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Walter Bengtsson, Lövad torso.
21 tim 1m
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bordslampa, 1930-tal.
20 tim 18m
Bordslampa, 1930-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Max Mikael Book, "Etturet".
22 tim 4m
Max Mikael Book, "Etturet".
9 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Lapponia armband, sterlingsilver.
20 tim 53m
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta Bidjar semiantik ca 309x213 cm.
22 tim 22m
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, old Tibet, ca 188 x 95 cm.
20 tim 32m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord 1900-talets första hälft.
22 tim 28m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sven Ljungberg, landskap.
1d 21 tim
Sven Ljungberg, landskap.
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Erling Ärlingsson, hästar på bete.
2d 22 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bally, väska.
1d 20 tim
Bally, väska.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta orientalisk ca 153x92 cm.
2d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Kashmir silke ca 223x125 cm.
1d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 500 SEK
Lovisa Sköld, "Borrmaskin".
22 tim 17m
Lovisa Sköld, "Borrmaskin".
10 000 SEK
Utropspris
16 000 SEK
Byrå 1960-tal Emmaboda.
1d 22 tim
Byrå 1960-tal Emmaboda.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, 1920/30-tal.
20 tim 9m
Bordslampa, 1920/30-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?