1800 föremål
Erland Cullberg, Figurkomposition.
6d 22 tim
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Eterna, fickur, 48 mm.
6d 22 tim
Eterna, fickur, 48 mm.
Inga bud
Utropspris
5 800 SEK
Sminkbord,  1950/60-tal.
6d 22 tim
Sminkbord, 1950/60-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Cartier, kulspetspenna.
6d 22 tim
Cartier, kulspetspenna.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Cafébord, tidigt 1900-tal.
6d 22 tim
Cafébord, tidigt 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord, 1800-talets mitt.
6d 22 tim
Sidobord, 1800-talets mitt.
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Einar Jolin, "Efter Bellini".
6d 22 tim
Einar Jolin, "Efter Bellini".
750 SEK
Utropspris
5 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

957. Pierre Soulages, "Eau forte II".
Utropspris
100 000 - 125 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK