271 föremål
Hugo Zuhr, "Tallar".
17 tim 53m
Hugo Zuhr, "Tallar".
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jordglob 1900-talets andra hälft.
17 tim 57m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa 1900-talets andra hälft.
18 tim 3m
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord 1900-talets första hälft.
18 tim 5m
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokhylla 1940-tal.
18 tim 7m
Bokhylla 1940-tal.
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa 1900-talets första hälft.
18 tim 11m
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gunilla Mann, "Liv och lust i Tomelilla".
18 tim 17m
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp Kina modern tillverkning.
18 tim 19m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Herman Österlund, "Modellstudie".
18 tim 21m
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sandro Chia, "Spirit".
18 tim 31m
Sandro Chia, "Spirit".
655 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ring 14K guld med fasetterade stenar.
1d 17 tim
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Åke Holm, "Moses".
1d 17 tim
Åke Holm, "Moses".
1 700 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Eric Pettersson Kreitz fat tenn Stockholm 1791.
1d 19 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Nattlåda daterad 1689.
1d 19 tim
Nattlåda daterad 1689.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel 1900-tal.
1d 19 tim
Spegel 1900-tal.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Astrid Ewerlöf vas Jugend Rörstrand porslin.
1d 19 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar ett par, rokoko 1700-talets mitt.
1d 20 tim
2 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, rölakan, signerad SH, ca 240x169 cm.
1d 20 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gunnar Nylund, ytterfoder 7 st., Rörstrand.
1d 20 tim
1 250 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jordi Arkö, "Frida Kalos nattvandring" 4 st.
1d 20 tim
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Okänd konstnär 1800-tal , Kroginteriör.
1d 20 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer med bord Danmark 1960-tal.
1d 20 tim
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Speldosa, 1800-talets senare del.
1d 20 tim
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdskarmstol "Park" Hope 2000-tal.
2d 19 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Trädgårdskarmstol, "Park", Hope 2000-tal.
2d 19 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ann Eringstam, "In search of wonderland 2".
2d 19 tim
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ola Billgren, "Romantiskt landskap IX".
2d 20 tim
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ulf Trotzig, komposition.
2d 20 tim
Ulf Trotzig, komposition.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dukar 3 st damast omkring 1900.
2d 20 tim
2 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gösta Werner, "Brunt band".
2d 20 tim
Gösta Werner, "Brunt band".
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK