280 föremål
Golvlampa 1940/50-tal.
1d 22 tim
Golvlampa 1940/50-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Matta Kashmir ca 109x83 cm.
2d 22 tim
Matta Kashmir ca 109x83 cm.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Göran Brunius,  Kustvy.
2d 23 tim
Göran Brunius, Kustvy.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa 1900-talets mitt.
1d 23 tim
Bordslampa 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel sengustaviansk 1800-talets början.
2d 22 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Yrjö Edelmann, Utan titel.
5d 23 tim
Yrjö Edelmann, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
20 tim 50m
Soffbord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Norrman, "Körsbär".
20 tim 44m
Gunnar Norrman, "Körsbär".
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa 2000-tal.
1d 23 tim
Bordslampa 2000-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Göran Brunius, Havsvy.
3d 23 tim
Göran Brunius, Havsvy.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Hammoud,  "Announcement".
3d 23 tim
Carl Hammoud, "Announcement".
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta orientalisk ca 153x92 cm.
3d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa 2000-tal.
3d 21 tim
Bordslampa 2000-tal.
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa Frandsen sent 1900-tal.
21 tim 40m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bertil Vallien,  skål signerad.
2d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk 1940/50-tal.
5d 22 tim
Bänk 1940/50-tal.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Karin Lindblom vas/skulptur signerad stengods.
21 tim 2m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spelbord 1900-talets första hälft.
3d 23 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
3d 22 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Trädgårdsbord/pall, "Oly" Hope 2000-tal.
4d 18 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bertil Vallien, skulptur "Brain".
2d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord ett par 1900-talets första hälft.
4d 18 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn Italien 1900-talets mitt.
21 tim 8m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK