1903 föremål
Leif Tjerned, "Krypare".
6d 16 tim
Leif Tjerned, "Krypare".
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Omega, fickur, savonett, 52 mm.
6d 16 tim
11 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Pall, 1900-talets mitt.
6d 17 tim
Pall, 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Fredrik Lindqvist, Utan titel.
6d 17 tim
666 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Zenith, armbandsur, 33 mm.
6d 18 tim
Zenith, armbandsur, 33 mm.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, rokokostil, sent 1800-tal.
6d 19 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Oscar Reutersvärd, Utan titel.
6d 19 tim
2 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Sam Vanni, Komposition.
6d 19 tim
Sam Vanni, Komposition.
270 EUR
Utropspris
600 EUR
Regina Huotari, Stilleben.
6d 20 tim
Regina Huotari, Stilleben.
100 EUR
Utropspris
250 EUR