1251 föremål
Pallar 2 st 1900-talets första hälft/mitt.
< 1m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gudrun Eduards, "Japansk fågel".
< 1m
16 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Theo Tobiasse, "Escode volé au ciel de Sinaii".
3m 48s
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bertil Vallien, skål på fot signerad Boda unik.
8m 48s
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hublot, MDM, kronograf, armbandsur, 37 mm.
12m 48s
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ring med baguetteslipade diamanter.
14m 48s
14 000 SEK
Utropspris
16 000 SEK
Matta, Keshan, ca 435 x 325 cm.
17m 48s
5 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Stig Claesson, Får i månsken.
17 tim 36m
Stig Claesson, Får i månsken.
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Brosch, 18K guld med turkoser.
17 tim 46m
5 600 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Matta, Keshan, ca 388 x 285 cm.
17 tim 58m
3 000 SEK
Utropspris
14 000 SEK
Bord, gustavianskt, omkring 1800.
19 tim 44m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Budde-Lund, "Manshuvud".
19 tim 46m
Carl Budde-Lund, "Manshuvud".
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, armbandsur, 36 mm.
19 tim 58m
Omega, armbandsur, 36 mm.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, väska.
20 tim 10m
Gucci, väska.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jonas Åkesson, hästporträtt.
20 tim 24m
Jonas Åkesson, hästporträtt.
650 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Anna Berg, landskap.
20 tim 32m
Anna Berg, landskap.
1 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
20 tim 50m
Sideboard, 1950/60-tal.
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bänk, omkring år 1900.
21 tim 16m
Bänk, omkring år 1900.
600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Burberry, weekendbag.
21 tim 22m
Burberry, weekendbag.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, Swedish Grace, 1920-tal.
21 tim 26m
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vitrinskåp, Oliver Furniture.
21 tim 28m
Vitrinskåp, Oliver Furniture.
2 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK