241 föremål
Affärsskylt 1900-talets mitt.
18 tim 40m
Affärsskylt 1900-talets mitt.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
20 tim 2m
Soffbord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Lennart Hall,  "Vårvatten".
1d 19 tim
Lennart Hall, "Vårvatten".
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa Eilersen 2000-tal.
1d 18 tim
Soffa Eilersen 2000-tal.
3 950 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Trädgårdsbord "Oly" Hope 2000-tal.
20 tim 18m
700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gunnar Greiber, Gestalter.
4d 19 tim
Gunnar Greiber, Gestalter.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Arne Norell, sittpuff, sent 1900-tal.
4d 20 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Yrjö Edelmann, Klädstreck.
20 tim 36m
Yrjö Edelmann, Klädstreck.
2 601 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Okänd konstnär 1800-tal , Porträtt av okänd man.
1d 19 tim
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord/sidobord sent 1900-tal/2000-tal.
19 tim 44m
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
4d 20 tim
Soffbord sent 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj 1940-tal.
5d 20 tim
Fåtölj 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
20 000 SEK
Matta Bidjar semiantik ca 309x213 cm.
5d 20 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord Linden möbler sent 1900-tal.
3d 20 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Samuel Joensen-Mikines, Båt i hamn.
4d 20 tim
15 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Toilettbord Art Deco 1900-talets första hälft.
4d 20 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord 1900-talets andra hälft.
5d 20 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta Ghom ca 150x108 cm.
5d 20 tim
Matta Ghom ca 150x108 cm.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Matta Keshan semiantik ca 208x131 cm.
5d 20 tim
1 111 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord sent 1900-tal/2000-tal.
20 tim 48m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sven X:et Erixson, troligen scen ur "Richard III".
1d 18 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Trädgårdsstolar 1 par, "Park", Hope 2000-tal.
20 tim
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Mulberry, väska "Willow tote small".
1d 19 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Akke Hugh Malmeström, Byggnader.
19 tim 38m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK