1520 föremål
Byrå, Sverige, 1950/60-tal.
5d 4 tim
Byrå, Sverige, 1950/60-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
4d 5 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-talets mitt.
6d 6 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk 1940/50-tal.
6d 9 tim
Bänk 1940/50-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk, omkring år 1900.
3d 6 tim
Bänk, omkring år 1900.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Béla Hradil, Stilleben.
1d 5 tim
Béla Hradil, Stilleben.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Cafébord 1940/50-tal.
4d 9 tim
Cafébord 1940/50-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Brandt, "Vinter i Bergslagen".
1d 6 tim
2 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Carl Brandt, Eftermiddagssol.
1d 7 tim
Carl Brandt, Eftermiddagssol.
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Carl Budde-Lund, "Manshuvud".
3d 5 tim
Carl Budde-Lund, "Manshuvud".
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Fagerlund, bordslampa, Orrefors.
1d 7 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Gustaf Hellqvist, Sorg.
5d 3 tim
Carl Gustaf Hellqvist, Sorg.
700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Carl Larsson, "Carl Gustaf Laurin".
1d 7 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Cartier, scarf.
1d 9 tim
Cartier, scarf.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Certina, armbandsur, 21 mm.
8 tim 39m
Certina, armbandsur, 21 mm.
8 954 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Champagnekylare, 1900-tal.
2d 8 tim
Champagnekylare, 1900-tal.
55 EUR
Utropspris
250 EUR
Champagnekylare, St James.
4d 8 tim
Champagnekylare, St James.
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Champagnekylare.
3d 4 tim
Champagnekylare.
200 EUR
Utropspris
250 EUR
Chanel, scarf, limited edition.
5d 7 tim
2 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Chanel, väska, 1989-1991.
6d 8 tim
Chanel, väska, 1989-1991.
60 EUR
Utropspris
800 EUR