1637 föremål
Skrivbord, rokokostil, tidigt 1900-tal.
6d 21 tim
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Rune Rydelius, Utan titel.
6d 22 tim
Rune Rydelius, Utan titel.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ulf Trotzig, komposition.
6d 22 tim
Ulf Trotzig, komposition.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Lennart Jirlow, "Kossan".
6d 22 tim
Lennart Jirlow, "Kossan".
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Ingegerd Råman, cognacs-kupor 7 st Skruf.
6d 22 tim
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj 1940/50-tal.
7d
Fåtölj 1940/50-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1930/40-tal.
6d 23 tim
Taklampa, 1930/40-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, Eilersen 2000-tal.
7d
Soffa, Eilersen 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Otto Mäkilä, Skogsinteriör.
7d 23 tim
Otto Mäkilä, Skogsinteriör.
160 EUR
Utropspris
600 EUR
Okänd inuitkonstnär, Isbjörn.
5d 17 tim
Okänd inuitkonstnär, Isbjörn.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn, 1900-talets mitt.
5d 18 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Omega, Constellation, armbandsur, 35,5 mm.
5d 17 tim
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Spegel, Sverige, 1900-talets andra hälft.
5d 18 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Max Sauze taklampa Cassiopea 1970-tal.
5d 18 tim
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Harald Lindberg, Hus i skogsdunge.
5d 18 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, Thailand, 1900-tal.
5d 18 tim
Skåp, Thailand, 1900-tal.
1 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ring, 18K guld med gul glassten.
5d 18 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Céline, weekendbag, vintage.
5d 18 tim
Céline, weekendbag, vintage.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK