1826 föremål
Sängbord, 1800-talets slut.
2d
Sängbord, 1800-talets slut.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Matta, kelim, ca 394 x 305 cm.
2d
Inga bud
Utropspris
20 000 SEK
Ampel, jugend, tidigt 1900-tal.
2d
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Titus Wikström, Kappseglning.
2d
Titus Wikström, Kappseglning.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bertil Gadö, fisk.
4 tim 58m
Bertil Gadö, fisk.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa 1940/50-tal.
1d 4 tim
Golvlampa 1940/50-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa sent 1900-tal.
1d 4 tim
Taklampa sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
6 000 SEK