281 föremål
Matta Nain old ca 346x245 cm.
11m 23s
Matta Nain old ca 346x245 cm.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord 1900-talets andra hälft.
15m 23s
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Georg Jensen, brosch silver nr 134 Danmerk.
17m 22s
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hugo Zuhr, "Tallar".
22 tim 7m
Hugo Zuhr, "Tallar".
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jordglob 1900-talets andra hälft.
22 tim 11m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa 1900-talets andra hälft.
22 tim 17m
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord 1900-talets första hälft.
22 tim 19m
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokhylla 1940-tal.
22 tim 21m
Bokhylla 1940-tal.
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa 1900-talets första hälft.
22 tim 25m
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gunilla Mann, "Liv och lust i Tomelilla".
22 tim 31m
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp Kina modern tillverkning.
22 tim 33m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Herman Österlund, "Modellstudie".
22 tim 35m
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sandro Chia, "Spirit".
22 tim 45m
Sandro Chia, "Spirit".
655 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ring 14K guld med fasetterade stenar.
1d 21 tim
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Åke Holm, "Moses".
1d 21 tim
Åke Holm, "Moses".
1 700 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Eric Pettersson Kreitz fat tenn Stockholm 1791.
1d 23 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Nattlåda daterad 1689.
1d 23 tim
Nattlåda daterad 1689.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel 1900-tal.
1d 23 tim
Spegel 1900-tal.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Astrid Ewerlöf vas Jugend Rörstrand porslin.
2d
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fickglob med etui, Harris and son London 1812.
2d
5 400 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Karmstolar två st , rokoko  1700-talets mitt.
2d
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Elisabeth Warling, Fiskarflicka med nät.
2d
5 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Stolar ett par, rokoko 1700-talets mitt.
2d
2 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Okänd konstnär 1800-tal , Landskap med figurer.
2d
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, rölakan, signerad SH, ca 240x169 cm.
2d
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Helmi Sjöstrand, "Gårdsinteriör - Motiv fra Böge".
2d
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gunnar Nylund, ytterfoder 7 st., Rörstrand.
2d
1 250 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Okänd konstnär 1800-tal , Porträtt av dam med sjal.
2d
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
PG Thelander,  pingvin med blå kub.
2d
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jordi Arkö, "Frida Kalos nattvandring" 4 st.
2d
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Okänd konstnär 1800-tal , Kroginteriör.
2d
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer med bord Danmark 1960-tal.
2d
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel obsidian, 1800-tal.
2d
Spegel obsidian, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Speldosa, 1800-talets senare del.
2d
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdskarmstol "Park" Hope 2000-tal.
3d
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Trädgårdskarmstol, "Park", Hope 2000-tal.
3d
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Kelim, ca 345 x 273 cm.
3d
Inga bud
Utropspris
8 000 SEK
Ann Eringstam, "In search of wonderland 2".
3d
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK