194 föremål
Unto Koistinen, Liggande modell.
11d 7 tim
120 EUR
Utropspris
500 EUR
Juho Karjalainen, "Poika ja hymypoika".
3 tim 23m
120 EUR
Utropspris
250 EUR
Albert Lindfors, Skiss för kuliss.
1d 7 tim
90 EUR
Utropspris
250 EUR
Albert Lindfors, Hamnvy.
1d 7 tim
Albert Lindfors, Hamnvy.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Mikko Koppali, Björn.
2d 7 tim
Mikko Koppali, Björn.
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Elina Luukanen, "Löytö".
6d 8 tim
Elina Luukanen, "Löytö".
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Fåtöljer, ett par, 1900-talets mitt.
6d 4 tim
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Esa Riippa, "Mangovati".
6d 4 tim
Esa Riippa, "Mangovati".
100 EUR
Utropspris
250 EUR
6d 4 tim
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Olavi Haarala, Utan titel.
5d 3 tim
Olavi Haarala, Utan titel.
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Taklampa, art déco, 1930-tal.
5d 3 tim
Taklampa, art déco, 1930-tal.
100 EUR
Utropspris
600 EUR
Alexander Kulkoff, "Hamburg".
2d 7 tim
Alexander Kulkoff, "Hamburg".
160 EUR
Utropspris
400 EUR
Halsband i 18K guld. Schweiz.
2d 7 tim
Halsband i 18K guld. Schweiz.
2 100 EUR
Utropspris
2 900 EUR
Marjukka Vainio, "Pivoine IV",
5d 3 tim
200 EUR
Utropspris
400 EUR
Marjukka Vainio, "Pivoine VI".
5d 3 tim
200 EUR
Utropspris
400 EUR
Fåtöljer, ett par, 1950-tal.
2 tim 45m
Fåtöljer, ett par, 1950-tal.
180 EUR
Utropspris
250 EUR