267 föremål
Martti Mäki, Stilleben.
6d
Martti Mäki, Stilleben.
Inga bud
Utropspris
300 EUR
Örhängen, 18K guld.
6d
Örhängen, 18K guld.
Inga bud
Utropspris
350 EUR
Fåtölj, 1900-talets mitt.
6d
Fåtölj, 1900-talets mitt.
30 EUR
Utropspris
300 EUR
Alvar Aalto, soffbord, Artek, 1960-tal.
6d
30 EUR
Utropspris
400 EUR
Leksak, trä, 1900-talets mitt.
4d 22 tim
50 EUR
Utropspris
250 EUR