1603 föremål
Serveringsvagn, 1970/80-tal.
2d 22 tim
Serveringsvagn, 1970/80-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sabel, 1800-tal, med balja.
2d 21 tim
Sabel, 1800-tal, med balja.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta orientalisk figural silke ca 57x79 cm.
2d 23 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tubkikare, England, 1800-tal.
2d 21 tim
Tubkikare, England, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, jugendstil, 1900-tal.
4d 21 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kåsa, silver, Sverige, 1841.
20 tim 7m
Kåsa, silver, Sverige, 1841.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, scarf, "Pesci".
4d 21 tim
Gucci, scarf, "Pesci".
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord ett par tidigt 1900-tal.
3d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhylla, funkis, 1930/40-tal.
3d 22 tim
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ring, 14K guld och syntetisk korund.
3d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, old Tibet, ca 188 x 95 cm.
4d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, allmoge, daterad 1857.
2d 22 tim
Soffa, allmoge, daterad 1857.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, Seamaster, armbandsur, 35,5 mm.
3d 23 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK