1565 föremål
Alvar Aalto, bänk, modell 153A, Artek 2000-tal.
4d
240 EUR
Utropspris
250 EUR
Olavi Haarala, Abstrakti.
7d
Olavi Haarala, Abstrakti.
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Hermès, slipsar, 4 st.
1d
Hermès, slipsar, 4 st.
185 EUR
Utropspris
250 EUR
Hermès, slipsar, 4 st.
3d
Hermès, slipsar, 4 st.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Olavi Martikainen, Abstrakt.
23 tim 58m
Olavi Martikainen, Abstrakt.
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Olavi Martikainen, Landskap.
23 tim 44m
Olavi Martikainen, Landskap.
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Elina Luukanen, "Löytö".
3d 23 tim
Elina Luukanen, "Löytö".
120 EUR
Utropspris
250 EUR
Jan Palmu, Stilleben.
1d
Jan Palmu, Stilleben.
120 EUR
Utropspris
250 EUR
Sigfrid Södergren, Landskap.
23 tim 7m
Sigfrid Södergren, Landskap.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Per Daniel Holm, Insjölandskap med figurer.
2d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ilia Zdanevitch,  “Soirée du Cœur à Barbe”.
3d
1 220 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, persisk, ca 290 x 206 cm.
1d 22 tim
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Johan De Geer, "USA mördare".
22 tim 6m
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord 1900-talets första hälft.
4d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Humberto Cozzo, Fotbollsspelare.
23 tim 8m
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
3d 22 tim
Skänk, 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Peter Dahl, Kurtis.
22 tim 36m
Peter Dahl, Kurtis.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Cortébert, armbandsur, 18K guld, 34 mm.
2d 21 tim
4 123 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ring, 18K guld med gul glassten.
4d 19 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ivar Morsing, "Bild från Cordoba".
4d 21 tim
1 111 SEK
Utropspris
3 000 SEK