1647 föremål
Serveringsvagn, 1900-talets mitt.
5d 1 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Omega, Constellation, armbandsur, 35,5 mm.
5d
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Fickur, savonett, 18K guld, 51,5 mm.
5d
5 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Spegel, Sverige, 1900-talets andra hälft.
5d 1 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Harald Lindberg, Hus i skogsdunge.
5d 1 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, Thailand, 1900-tal.
5d 1 tim
Skåp, Thailand, 1900-tal.
1 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Max Sauze taklampa Cassiopea 1970-tal.
5d 1 tim
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ring, 18K guld med gul glassten.
5d 1 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Céline, weekendbag, vintage.
5d 1 tim
Céline, weekendbag, vintage.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kubbstol, 1945.
5d 2 tim
Kubbstol, 1945.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kasthall, ca 196 x 156 cm.
5d 2 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, scarves, 3 st.
5d 2 tim
Hermès, scarves, 3 st.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokstöd, ett par, 1920-tal.
5d 2 tim
Bokstöd, ett par, 1920-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Einar Jolin, "Efter Bellini".
5d 2 tim
Einar Jolin, "Efter Bellini".
350 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Einar Jolin, Självporträtt.
5d 3 tim
Einar Jolin, Självporträtt.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokskåp, nyrenässans, sent 1800-tal.
5d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ivar Morsing, "Bild från Cordoba".
5d 3 tim
1 111 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PG Thelander, "Äpple II".
5d 3 tim
PG Thelander, "Äpple II".
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Einar Forseth, "Fönsterbild Malmögata".
5d 4 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK