213 föremål
Åke Hellman, Roddarna.
9d
Åke Hellman, Roddarna.
Inga bud
Utropspris
250 EUR
Taklampa, 1930-tal.
5d 23 tim
Taklampa, 1930-tal.
Inga bud
Utropspris
250 EUR
Piaget, armbandsur, 31,5 mm.
5d
Piaget, armbandsur, 31,5 mm.
Inga bud
Utropspris
1 600 EUR
Halsband, 14K guld med flerfärgade stenar.
5d
70 EUR
Utropspris
700 EUR
Biblioteksstege, 1900-talets senare hälft.
8d
80 EUR
Utropspris
250 EUR
Mikko Koppali, Björn.
19m 16s
Mikko Koppali, Björn.
100 EUR
Utropspris
300 EUR