1864 föremål
Tom Dixon, taklampa, "Beat Stout".
< 1m
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Acke Hydén, Utan titel.
1m 49s
Acke Hydén, Utan titel.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ole Lynggard ett par örhängen i form av stjärnor.
5m 49s
4 700 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Ring med baguettslipad diamant.
9m 49s
16 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Byrå, 1800-talets mitt.
19m 49s
Byrå, 1800-talets mitt.
4 600 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Soffa, sengustaviansk, 1800-talets början.
21m 49s
1 800 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Taklampor, ett par, 1900-talets mitt.
23m 49s
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ole Lynggard ett par örhängen i form av snäckor.
25m 49s
4 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-talets mitt.
27m 49s
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ole Lynggard ett par örhängen i form av blommor.
31m 49s
5 300 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Byråer, ett par, gustaviansk stil, 1800-tal.
37m 49s
11 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Skåp, allmoge, 1800-tal.
43m 49s
Skåp, allmoge, 1800-tal.
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Oscar Reutersvärd, Utan titel.
45m 49s
2 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1800-tal.
49m 49s
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Stig Claesson, Nakestudie med äpple och päron.
53m 49s
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Karmstolar 6 st Thonet sent 1900-tal.
1 tim 7m
7 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Barstolar 4 st Minus Tio.
1 tim 9m
Barstolar 4 st Minus Tio.
1 410 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa Eilersen 2000-tal.
1 tim 19m
Soffa Eilersen 2000-tal.
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Sven X:et Erixson, troligen scen ur "Richard III".
1 tim 21m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gerhard Nordström, "Motljus Monets trädgård".
1 tim 25m
30 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Mulberry, väska "Willow tote small".
1 tim 29m
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Pensi Design Studio, matbord, "Carma" för Akaba.
1 tim 31m
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Tabuenca & Leache, bord, "Usoa".
1 tim 35m
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Einar Lynge-Ahlberg, Utan titel.
1 tim 37m
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Okänd konstnär 1800-tal , Porträtt av okänd man.
1 tim 51m
6 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lennart Hall,  "Vårvatten".
1 tim 55m
Lennart Hall, "Vårvatten".
2 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bengt Hjertén, brickbord.
2 tim 39m
Bengt Hjertén, brickbord.
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Väska, Kurdisk, 61 x 43 cm.
2 tim 51m
Väska, Kurdisk, 61 x 43 cm.
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Taklampa,  1920/30-tal.
3 tim 7m
Taklampa, 1920/30-tal.
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK