1422 föremål
Byrå, 1800-talets första hälft.
1 tim 44m
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhylla, omkring år 1900.
1 tim 47m
Bokhylla, omkring år 1900.
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 tim 11m
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Väggbord, ett par, 1800-tal.
3 tim 23m
Väggbord, ett par, 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, 1800-tal.
3 tim 25m
Skåp, 1800-tal.
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bokhylla, Swedish Modern, 1940-tal.
3 tim 30m
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Per Söderberg, bord, NEB, No Early Birds.
3 tim 32m
4 400 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Fåtölj, 1970-tal,
3 tim 35m
Fåtölj, 1970-tal,
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1930-40-tal.
3 tim 40m
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Trädgårdsbord, Byarum, 1900-talets slut.
3 tim 42m
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Kelim, ca. 195 x 152 cm.
4 tim 4m
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, 1800-talets andra hälft.
4 tim 20m
3 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1800-talets andra hälft.
4 tim 28m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Piedestal, samtida tillverkning.
4 tim 30m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, funkis, 1930/40-tal.
5 tim 8m
Byrå, funkis, 1930/40-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord, ett par, 1900-tal.
5 tim 20m
Sängbord, ett par, 1900-tal.
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhylla, 1800-tal.
5 tim 22m
Bokhylla, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Peter Dahl, Två damer och ett krus..
5 tim 28m
14 400 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Luktdosa, silver, 1700-tal.
5 tim 32m
Luktdosa, silver, 1700-tal.
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tobias Regell, "Cow", 2016.
5 tim 36m
Tobias Regell, "Cow", 2016.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, funkis, 1920/30-tal.
5 tim 40m
Byrå, funkis, 1920/30-tal.
2 310 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn, 1970/80-tal.
5 tim 50m
Serveringsvagn, 1970/80-tal.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Minityrer, 6 st, Gustavsberg Studio,
6 tim 2m
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karl Kowalczewski, Vattenbärerska.
6 tim 6m
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vas, porslin, Kina, 1900-tal.
6 tim 10m
Vas, porslin, Kina, 1900-tal.
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Korg, Louis XVI-stil, omkring år 1900.
6 tim 18m
1 850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Erkki Hienonen, Utan titel.
6 tim 20m
Erkki Hienonen, Utan titel.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, väska "Picotin Lock 18", 2022.
6 tim 38m
30 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Valentino, väska, "Joylock".
6 tim 40m
Valentino, väska, "Joylock".
2 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matbord, "Loop Stand", Hay, Danmark.
6 tim 42m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vicke Lindstrand, vas,  Orrefors.
6 tim 50m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bricka, 1800-talets mitt.
6 tim 58m
Bricka, 1800-talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl-Harry Stålhane, bordslampa, Rörstrand.
7 tim
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kråsnål 18K guld med pärla i form av klo.
7 tim 8m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slagbord, omkring år 1800.
7 tim 12m
Slagbord, omkring år 1800.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets andra hälft.
7 tim 14m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, 1800-tal.
7 tim 18m
Bord, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Tissot, armbandsur, 30,5 mm.
7 tim 20m
Tissot, armbandsur, 30,5 mm.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Christer Strömholm, "Tokyo", 1961.
7 tim 22m
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Sofia Änghede, "#33", 2011.
7 tim 24m
Sofia Änghede, "#33", 2011.
Inga bud
Utropspris
25 000 SEK
Barstolar 6 st SA Möbler 2000-tal.
7 tim 28m
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK