1967 föremål
Taklampa, 1930-tal.
5d 1 tim
Taklampa, 1930-tal.
Inga bud
Utropspris
250 EUR
Stolar 6 st 1970-tal.
3d 5 tim
Stolar 6 st 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bord 1900-talets början.
4d
Bord 1900-talets början.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Matbord 1960-tal.
4d
Matbord 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Kelim, ca 299 x 197 cm.
4d
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Martin Emond,  Hus med trappa.
4d
Martin Emond, Hus med trappa.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?