1461 föremål
Tidena, armbandsur, 17 mm.
6d 5 tim
Tidena, armbandsur, 17 mm.
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ruben Heleander, "Romantisk afton Rügen".
2d 5 tim
1 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Lennart Jirlow, "Millenium".
4d 6 tim
Lennart Jirlow, "Millenium".
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Sunol Manos Ramos Alvar, Utan titel.
2d 4 tim
2 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Oskar Bergman, "Badstranden".
5d 5 tim
Oskar Bergman, "Badstranden".
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Fåtöljer, ett par, 1900-talets andra hälft.
4d 5 tim
3 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Okänd konstnär, 18/1900-tal, "Capri".
4d 4 tim
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Stolar, 12 st, 1900-talets mitt.
1d 10 tim
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ett par örhängen 14K guld med olikfärgade safirer.
3d 5 tim
1 600 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Tuomas Renvall, "Tiedon portaat".
4d 8 tim
120 EUR
Utropspris
600 EUR
Pierre Alechinsky, "Tribord".
5d 6 tim
Pierre Alechinsky, "Tribord".
3 600 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Matta Nain old ca 346x245 cm.
6d 9 tim
Matta Nain old ca 346x245 cm.
Inga bud
Utropspris
6 000 SEK
Jan Håfström, Utan titel.
3d 5 tim
Jan Håfström, Utan titel.
1 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ivar Morsing, Utan titel.
5d 8 tim
Ivar Morsing, Utan titel.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ulf Trotzig, "Abstraherat landskap".
5d 6 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Kelim, ca 250 x 197 cm.
1d 3 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Helvetia, armbandsur, 17 mm.
5d 4 tim
Helvetia, armbandsur, 17 mm.
6 220 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Geridong, empire, 1800-tal.
5d 6 tim
Geridong, empire, 1800-tal.
1 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK