1520 föremål
Åke Hellman, Roddarna.
10d
Åke Hellman, Roddarna.
Inga bud
Utropspris
250 EUR
Unto Koistinen, Liggande modell.
10d
250 EUR
Utropspris
500 EUR
Antonio Saura, "Dora Maar visitada IV". 1986.
7d 1 tim
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Gunnar Okner,  Utan titel.
7d 1 tim
Gunnar Okner, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Gunnar Okner,  "Antigua II".
7d 1 tim
Gunnar Okner, "Antigua II".
Inga bud
Utropspris
8 000 SEK
Gerhard Nordström, Landskap.
7d 1 tim
Gerhard Nordström, Landskap.
6 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Lasse Åberg,  Cowboy.
7d 1 tim
Lasse Åberg, Cowboy.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Yrjö Edelmann, "Wrapped Mac Laren I".
7d
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Josef Frank, bänk modellnr  1034 för Firma Svenskt Tenn.
7d
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Yrjö Edelmann, Brevet.
7d
Yrjö Edelmann, Brevet.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
7d
Soffbord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Augusta Soldan, Flodlandskap.
7d
Augusta Soldan, Flodlandskap.
190 EUR
Utropspris
550 EUR
Taklampa, 1930-tal.
6d 23 tim
Taklampa, 1930-tal.
Inga bud
Utropspris
250 EUR
Jan Palmu, Stilleben med körsbär.
6d 23 tim
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Kimmo Kaivanto, "Elokuun juhla".
6d 23 tim
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Piedestaler 2 st 1900-talets första hälft.
6d 1 tim
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
PG Thelander, "Europeiska strutsar VI".
6d 1 tim
3 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Stolar 4 st 1950-tal.
6d 1 tim
Stolar 4 st 1950-tal.
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Serveringsvagn/barvagn sent 1900-tal.
6d 1 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ardy Strüwer,  "Blå hägring (Blue mirage".
6d 1 tim
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK