232 föremål
Barstolar 4 st Minus Tio.
19 tim 58m
Barstolar 4 st Minus Tio.
1 105 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa Eilersen 2000-tal.
20 tim 8m
Soffa Eilersen 2000-tal.
3 950 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Sven X:et Erixson, troligen scen ur "Richard III".
20 tim 10m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gerhard Nordström, "Motljus Monets trädgård".
20 tim 14m
16 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Mulberry, väska "Willow tote small".
20 tim 18m
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Pensi Design Studio, matbord, "Carma" för Akaba.
20 tim 20m
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Tabuenca & Leache, bord, "Usoa".
20 tim 24m
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Einar Lynge-Ahlberg, Utan titel.
20 tim 26m
3 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Lennart Hall,  "Vårvatten".
20 tim 44m
Lennart Hall, "Vårvatten".
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Golvvas Peter Ipsen Danmark tidigt 1900-tal.
2d 21 tim
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord 1950/60-tal.
2d 21 tim
Soffbord 1950/60-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Vikskärm Japan 1900-talets mitt/andra hälft.
2d 21 tim
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Satsbord 3 dlr sent 1900-tal.
2d 21 tim
Satsbord 3 dlr sent 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer ett par 1900-talets mitt.
2d 21 tim
6 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Matta orientalisk figural silke ca 57x79 cm.
2d 22 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
2d 22 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta orientalisk ca 196x199 cm.
2d 22 tim
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord Linden möbler sent 1900-tal.
2d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta Kelim ca 289x202 cm.
3d 19 tim
Matta Kelim ca 289x202 cm.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj  "Oppo" Blå Station 2000-tal.
3d 19 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa 1900-tal.
3d 19 tim
Bordslampa 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Greiber, Gestalter.
3d 21 tim
Gunnar Greiber, Gestalter.
1 250 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord Art Deco-stil 1900-tal.
3d 21 tim
3 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jules Jürgensen, armbandsur, 34 mm.
3d 21 tim
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord 1900-taelts första hälft.
3d 21 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK