Kan inte nå servern
 
1256 föremål
Ralph Lauren, väska.
6m 21s
Ralph Lauren, väska.
Aktuellt bud 
4 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Affisch/poster, "Montreux Jazz 18 Festival".
10m 21s
Affisch/poster, "Montreux Jazz 18 Festival".
Aktuellt bud 
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gallerimatta, Hosseinabad, ca 417 x 110 cm.
12m 21s
Gallerimatta, Hosseinabad, ca 417 x 110 cm.
Aktuellt bud 
3 200 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Taklampa, Murano, Italien.
14m 21s
Taklampa, Murano, Italien.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, 1900-tal.
16m 21s
Bordslampa, 1900-tal.
Aktuellt bud 
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Koppartunna, omkring 1900.
26m 21s
Koppartunna, omkring 1900.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhyllor, 2 st, teak, 1950/60-tal.
32m 21s
Bokhyllor, 2 st, teak, 1950/60-tal.
Aktuellt bud 
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
34m 21s
Byrå, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jens Fänge, "Porträtt".
36m 21s
Jens Fänge, "Porträtt".
Aktuellt bud 
7 099 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Stolar, 6 st, Danmark, 1960-tal.
38m 21s
Stolar, 6 st, Danmark, 1960-tal.
Aktuellt bud 
7 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Pelle Åberg, Kvinna i röd hatt.
40m 21s
Pelle Åberg, Kvinna i röd hatt.
Aktuellt bud 
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Armlänk, 18K guld, fiskbenslänk.
42m 21s
Armlänk, 18K guld, fiskbenslänk.
Aktuellt bud 
9 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bengt Lindström, Utan titel.
46m 21s
Bengt Lindström, Utan titel.
Aktuellt bud 
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Armlänk, 18K guld.
48m 21s
Armlänk, 18K guld.
Aktuellt bud 
21 750 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Slagbord, furu, 1800-tal.
54m 21s
Slagbord, furu, 1800-tal.
Aktuellt bud 
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Armband, 18K guld, figarolänk.
56m 21s
Armband, 18K guld, figarolänk.
Aktuellt bud 
8 560 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Per Kirkeby, Utan titel.
1 tim 4m
Per Kirkeby, Utan titel.
Aktuellt bud 
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Owe Gustafson, "Ingen konst alls".
1 tim 6m
Owe Gustafson, "Ingen konst alls".
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hörnbokhylla i 3 sektioner, 1940-tal.
1 tim 18m
Hörnbokhylla i 3 sektioner, 1940-tal.
Aktuellt bud 
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ivar Kamke, Modelllerna.
1 tim 20m
Ivar Kamke, Modelllerna.
Aktuellt bud 
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Figuriner, 2 st, Italien, 1970/80-tal.
1 tim 22m
Figuriner, 2 st, Italien, 1970/80-tal.
Aktuellt bud 
1 111 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, Italien, 1900-talets andra hälft.
1 tim 24m
Taklampa, Italien, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Armband, 18K guld.
1 tim 28m
Armband, 18K guld.
Aktuellt bud 
7 725 SEK
Utropspris
7 500 SEK
André Bouhéret, Figurmotiv, Frankrike.
1 tim 34m
André Bouhéret, Figurmotiv, Frankrike.
Aktuellt bud 
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Owe Gustafson, "Oil on canvas".
1 tim 36m
Owe Gustafson, "Oil on canvas".
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Yrjö Edelmann, "Wrapped Magda".
1 tim 38m
Yrjö Edelmann, "Wrapped Magda".
Aktuellt bud 
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Esther Kjerner, Blomsterstilleben i kopparhink.
1 tim 48m
Esther Kjerner, Blomsterstilleben i kopparhink.
Aktuellt bud 
6 200 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Matta, Keshan, ca 301 x 193 cm.
2 tim 20m
Matta, Keshan, ca 301 x 193 cm.
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå Danmark 1900-talets mitt.
2 tim 30m
Byrå Danmark 1900-talets mitt.
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta Marocko ca 280x204 cm.
3 tim 28m
Matta Marocko ca 280x204 cm.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Alvar Aalto, bord modell 80B.
3 tim 32m
Alvar Aalto, bord modell 80B.
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Satsbord 3 dlr 1960/70-tal.
3 tim 42m
Satsbord 3 dlr 1960/70-tal.
Aktuellt bud 
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel empirestil sent 1800-tal/1900-tal.
3 tim 46m
Spegel empirestil sent 1800-tal/1900-tal.
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Anders Österlin, ;Komposition.
3 tim 48m
Anders Österlin, ;Komposition.
Aktuellt bud 
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord 1970-tal.
3 tim 50m
Soffbord 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kashmar, ca 353x250 cm.
3 tim 54m
Matta, Kashmar, ca 353x250 cm.
Aktuellt bud 
7 400 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Barnmöbel 4 dlr omkring 1900.
3 tim 58m
Barnmöbel 4 dlr omkring 1900.
Aktuellt bud 
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hugo Zuhr, "Tallar".
4 tim
Hugo Zuhr, "Tallar".
Aktuellt bud 
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj Firma Stil & Kvalité,  Högsby 1940-tal,
4 tim 6m
Fåtölj Firma Stil & Kvalité, Högsby 1940-tal,
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Martin Emond, Landskap.
4 tim 8m
Martin Emond, Landskap.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Cafébord 1940/50-tal.
4 tim 10m
Cafébord 1940/50-tal.
Aktuellt bud 
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sandro Chia, "Spirit".
4 tim 16m
Sandro Chia, "Spirit".
Aktuellt bud 
1 111 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gerhard Nordström,  uppdragen båt.
4 tim 24m
Gerhard Nordström, uppdragen båt.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Olle Nordberg, Kustvy med byggnader.
4 tim 26m
Olle Nordberg, Kustvy med byggnader.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Nils Kreuger, Skymningsmotiv från Varberg.
21 tim 37m
Nils Kreuger, Skymningsmotiv från Varberg.
Aktuellt bud 
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

323. James Krenov, schatull på ben, Sverige 1900-talets andra hälft.
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
Budhistorik
95 000
 
SEK
ditt bud
90 000
 
SEK
ditt bud
85 000
 
SEK
ditt bud
80 000
 
SEK
ditt bud
75 000
 
SEK
ditt bud
70 000
 
SEK
ditt bud
65 000
 
SEK
ditt bud
60 000
 
SEK
ditt bud
55 000
 
SEK
ditt bud
50 000
 
SEK
ditt bud
48 000
 
SEK
ditt bud
46 000
 
SEK
ditt bud
44 000
 
SEK
ditt bud
42 000
 
SEK
ditt bud
40 000
 
SEK
ditt bud
38 000
 
SEK
ditt bud
36 000
 
SEK
ditt bud
Aktuellt bud:
95 000 SEK