1655 föremål
Raija Seilonen, Päron.
36m 17s
Raija Seilonen, Päron.
Inga bud
Utropspris
300 EUR
Martin Emond, Landskap.
2 tim
Martin Emond, Landskap.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord 1970-tal.
1 tim 42m
Soffbord 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa 1940-tal.
2d 1 tim
Golvlampa 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Spegel 1940-tal.
2d 1 tim
Spegel 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj/emma 1940-tal.
2d 2 tim
Fåtölj/emma 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
John Jon-And, "Palermo".
23 tim 50m
John Jon-And, "Palermo".
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Åke Nilsson, Figurer.
1d 19 tim
Åke Nilsson, Figurer.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

420. Edna Martin, matta, "Flickorna i fönstret", rölakan, ca 295 x 202 cm, signerad SH.
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
Budhistorik
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
20 000

ditt bud
19 000

ditt bud
Aktuellt bud:
28 000 SEK