1549 föremål
Bokhylla, funkis, 1930-tal.
1d
Bokhylla, funkis, 1930-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
James Coignard, Utan titel.
5d 1 tim
James Coignard, Utan titel.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Rumsavdelare, Sverige 1900-talets mitt.
3d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Akke Hugh Malmeström, Byggnader.
1d 2 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taburett, gustaviansk, omkring 1800.
21 tim 34m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Linne & Hasselquist, 1757.
3d 1 tim
Linne & Hasselquist, 1757.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj omkring 1900.
1d 3 tim
Fåtölj omkring 1900.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Lennart Jirlow, "Friluftsmålaren".
21 tim 36m
650 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Koppartunna, omkring 1900.
10m 22s
Koppartunna, omkring 1900.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta rölakan ca 235x170 cm.
1d 2 tim
Matta rölakan ca 235x170 cm.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa 2000-tal.
1d 2 tim
Taklampa 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Einar Jolin, stilleben.
1d 2 tim
Einar Jolin, stilleben.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
1d 2 tim
Soffbord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Pall, samtida.
4d
Pall, samtida.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK