1375 föremål
Golvlampa, 1900-talets mitt.
4d
Golvlampa, 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, 1930- tal.
3d 23 tim
Golvlampa, 1930- tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1940/50-tal.
3d 23 tim
Taklampa, 1940/50-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Englesson.
3d 23 tim
Soffbord, Englesson.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK