1661 föremål
Armband, 18K guld.
6d 23 tim
Armband, 18K guld.
Inga bud
Utropspris
1 000 EUR
Mauno Oittinen, Mor och barn.
7d
Mauno Oittinen, Mor och barn.
200 EUR
Utropspris
1 200 EUR
Halsband, 18K guld/vitguld.
7d
Halsband, 18K guld/vitguld.
Inga bud
Utropspris
1 500 EUR
Louis Vuitton, väska, "Noé".
7d
Louis Vuitton, väska, "Noé".
500 EUR
Utropspris
600 EUR
Louis Vuitton, väska, "Reporter" PM.
7d
100 EUR
Utropspris
500 EUR
Elina Luukanen, "Löytö".
7d
Elina Luukanen, "Löytö".
80 EUR
Utropspris
250 EUR
Matta Sarab old ca 290x119 cm.
7d
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Albert Krüger, "Höstlandskap".
7d
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Tor Fredlin, Orrar.
7d
Tor Fredlin, Orrar.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Carl Hammoud,  "Announcement".
7d 1 tim
Carl Hammoud, "Announcement".
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa 2000-tal.
7d 1 tim
Bordslampa 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Hans Larsson, porträtt.
7d 1 tim
Hans Larsson, porträtt.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Matta Kashmir ca 109x83 cm.
7d 1 tim
Matta Kashmir ca 109x83 cm.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Lennart Rodhe, komposition.
7d 1 tim
Lennart Rodhe, komposition.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa 2000-tal.
7d 1 tim
Bordslampa 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Eve Eriksson, Fasader.
7d 1 tim
Eve Eriksson, Fasader.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdssoffa, Byarum, sent 1900-tal.
5d 17 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

412. matta, rölakan, ca 243 x 170 cm, Signerad JBV (Johanna Brunssons Vävskola).
Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
Budhistorik
12 000

ditt bud
Aktuellt bud:
12 000 SEK