Easy Living

503 föremål
FOTPALL/SITTPUFF, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÅTÖLJ, 1960-tal.
FÅTÖLJ, 1960-tal.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, 1950 / 60-tal.
SOFFBORD, 1950 / 60-tal.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKRIVBORD, funkis, 1940-tal.
SKRIVBORD, funkis, 1940-tal.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFBORD, 1900-talets slut.
SOFFBORD, 1900-talets slut.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, 1900-talets slut.
SOFFBORD, 1900-talets slut.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJER, ett par, Dux, 1900-talets sista kvartal.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FÅTÖLJER ett par 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, 1900-talets slut.
SOFFBORD, 1900-talets slut.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJER, ett par, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, 1900-talets slut.
SOFFBORD, 1900-talets slut.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORDBORD, troligen Pedrali, Italien,
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD/SIDOBORD, 1900-talets slut.
Klubbat pris
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, 1900-TALETS ANDRA HÄLFT.
Klubbat pris
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, 1900-talets slut.
SOFFBORD, 1900-talets slut.
Klubbat pris
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CARL MALMSTEN, soffbord, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, 1900-talets mitt.
SOFFBORD, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SOFFA, 1900-talets mitt, Stjernmöbler, Herrljunga.
Klubbat pris
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJER, ett par, 1940-tal.
FÅTÖLJER, ett par, 1940-tal.
Klubbat pris
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Klubbat pris
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPELBORD, kinesiserande stil, omkring 1900.
Klubbat pris
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, 1900-talets slut.
SOFFBORD, 1900-talets slut.
Klubbat pris
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOLAR, 2 st, Italien, 1900-talets andra hälft,
Klubbat pris
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SATSBORD, 3 delar, 1900-talets slut.
Klubbat pris
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJER, ett par, Swedish Modern, 1950-tal.
Klubbat pris
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD/SIDOBORD, tvådelat, 1900-talets slut.
Klubbat pris
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, 1900-talets slut.
SOFFBORD, 1900-talets slut.
Klubbat pris
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIDO- / LAMPBORD, ett par, Kina, sent 1900-tal.
Klubbat pris
494 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD/SIDOBORD, ett par, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, modern tillverkning,
Klubbat pris
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, 1930/40-tal,
SOFFBORD, 1930/40-tal,
Klubbat pris
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARMSTOLAR, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
Klubbat pris
50 EUR
Utropspris
200 EUR
SOFFBORD 1900-talets mitt.
SOFFBORD 1900-talets mitt.
Klubbat pris
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, glas och travertin, 1900-talets slut.
Klubbat pris
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORD, 1900-tal.
BORD, 1900-tal.
Klubbat pris
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORD, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, 1950 / 60-tal.
SOFFBORD, 1950 / 60-tal.
Klubbat pris
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJ, 1940-tal.
FÅTÖLJ, 1940-tal.
Klubbat pris
551 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PIEDESTALER, ett par, 1900-tal,
Klubbat pris
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYRÅ, "Dressingroom-möbel", 1950/60-tal.
Klubbat pris
600 SEK
Utropspris
1 800 SEK
KARL ERIK EKSELIUS, soffbord, JOC Vetlanda.
Klubbat pris
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, 1960-tal.
SOFFBORD, 1960-tal.
Utropspris
3 000 SEK
PALLAR, ett par, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BRUNO MATHSSON, rullbord, "Berit".
Klubbat pris
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, 1900/2000-tal.
SOFFBORD, 1900/2000-tal.
Klubbat pris
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORD, 1930-tal.
BORD, 1930-tal.
Klubbat pris
651 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RÖKBORD, 1940-tal.
RÖKBORD, 1940-tal.
Klubbat pris
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, 1950-/60-tal.
SOFFBORD, 1950-/60-tal.
Klubbat pris
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIDEBOARD, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BÄNK, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
710 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PIEDESTAL 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PALL, Stille.
PALL, Stille.
Klubbat pris
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, Svenska Möbelindustrier, troligen 1950-tal.
Klubbat pris
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARMSTOLAR, ett par, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BÄNKAR, ett par snarlika, omkring 1900.
Klubbat pris
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LÄSBORD/SÄNGBORD Kifa Stockholm 1940/50-tal.
Klubbat pris
837 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYRÅER, 2 st, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFBORD, 1900-talets andra hälft,
Klubbat pris
850 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOLAR, 4 stycken, Thonet, 1900-tal.
Klubbat pris
850 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Klubbat pris
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Klubbat pris
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, mässing, 1900-talets första hälft,
Klubbat pris
850 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORD / SIDEBOARD, 1900-talets senare del.
Klubbat pris
900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIDOBORD 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PALL, ek, tidigt 1900-tal.
PALL, ek, tidigt 1900-tal.
Klubbat pris
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HYLLA 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFBORD, omkring 2000.
SOFFBORD, omkring 2000.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, Danmark, 1950/60-tal.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
1 800 SEK
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATBORD, Italien, 1900-talets andra hälft,
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SATSBORD, 3 delar, modern tillverkning,
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUNGSTOL, Thonet-stil, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SOFFBORD, IKEA, 1960/70-tal.
SOFFBORD, IKEA, 1960/70-tal.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, 1900-talets senare del.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJER, 3 st, Italien.
FÅTÖLJER, 3 st, Italien.
Klubbat pris
100 EUR
Utropspris
200 EUR