1435 föremål
Martin Emond, "Meteoren".
2d 4 tim
Martin Emond, "Meteoren".
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1900-talets mitt.
5d
Matbord, 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Gnistskydd, art deco, 1920/30-tal.
5d
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK