1948 föremål
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
6d 7 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhylla, funkis, 1930-tal.
6d 8 tim
Bokhylla, funkis, 1930-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, väska, "Bucket".
8d 8 tim
100 EUR
Utropspris
500 EUR
Prada, väska.
8d 8 tim
Prada, väska.
50 EUR
Utropspris
350 EUR
Gucci, väska, "Swing Tote".
6d 8 tim
Gucci, väska, "Swing Tote".
100 EUR
Utropspris
500 EUR
Outi Heiskanen, "Mietiskelijät".
6d 8 tim
140 EUR
Utropspris
300 EUR
Affärsskylt 1900-talets mitt.
6d 9 tim
Affärsskylt 1900-talets mitt.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dimitri Omersa & Co, fotpall, 1900-talets mitt.
6d 9 tim
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gunilla Mann, "En varm julidag i Knäbäckshusen".
6d 9 tim
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Carl Trägårdh, Ko på äng.
6d 9 tim
Carl Trägårdh, Ko på äng.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK