1390 föremål
Kirsi Neuvonen, "Scarf".
9m
Kirsi Neuvonen, "Scarf".
80 EUR
Utropspris
250 EUR
Chanel, halsband, 2013.
13m
Chanel, halsband, 2013.
550 EUR
Utropspris
700 EUR
Aune Siimes, vas, keramik, signerad AS Arabia.
19m
170 EUR
Utropspris
300 EUR
Hermès, slipsar, 4 st.
21m
Hermès, slipsar, 4 st.
153 EUR
Utropspris
250 EUR
Armband, 18K guld med stora berlocker.
25m
3 300 EUR
Utropspris
5 000 EUR
Felix Nylund, De vilande.
27m
Felix Nylund, De vilande.
230 EUR
Utropspris
250 EUR
Carlo Dolci, kopia efter, St. Cecilia.
29m
400 EUR
Utropspris
700 EUR
Ring, 14K guld och syntetisk korund.
33m
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Chanel, väska, "Single flap bag". 1994-1996.
35m
1 750 EUR
Utropspris
2 000 EUR
Hermès, scarf, "Les Armes des Paris".
37m
110 EUR
Utropspris
250 EUR
Skåp/piedestal, tidigt 1900-tal.
39m
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kubbstol, 1945.
45m
Kubbstol, 1945.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampor, ett par, 1900-talets första hälft.
47m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Malmsten, skåp, "Vardags", Bodafors, 1962.
49m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Alexander Langlet, Harvning.
53m
Alexander Langlet, Harvning.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord, ett par, 1900-talets första hälft.
55m
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, väska, "Pochette Metis", 2019.
57m
16 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Gubi, sidobord.
59m
Gubi, sidobord.
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal.
1 tim 1m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, 1800-tal.
1 tim 3m
Skänk, 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrivbord, sent 1800-tal.
1 tim 13m
Skrivbord, sent 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hörnskåp, 1900-talets mitt.
1 tim 15m
Hörnskåp, 1900-talets mitt.
3 250 SEK
Utropspris
3 000 SEK
1 tim 21m
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Valerio Adami, "Hamlet".
1 tim 27m
Valerio Adami, "Hamlet".
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Collier, 18K guld, Italien.
1 tim 29m
Collier, 18K guld, Italien.
14 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Matta, kelim, handbroderad, ca 194 x 148 cm.
1 tim 31m
4 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matta, Kelim, handbroderad, ca 200 x 148 cm.
1 tim 33m
3 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matta, Kelim, ca 293 x 200 cm.
1 tim 35m
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Keshan, ca 395 x 295 cm.
1 tim 37m
1 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matta, Meshed, ca 340 x 243 cm.
16 tim 58m
1 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Obelisk modern tillverkning.
17 tim 17m
Obelisk modern tillverkning.
4 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bänk, 1800/1900-tal.
17 tim 19m
Bänk, 1800/1900-tal.
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dagbädd, 2000-tal.
17 tim 22m
Dagbädd, 2000-tal.
1 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vas, porslin, Kina, 1900-tal.
17 tim 31m
Vas, porslin, Kina, 1900-tal.
5 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vinställ, 1900-tal.
17 tim 39m
Vinställ, 1900-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Milles, efter. "Erato".
17 tim 43m
Carl Milles, efter. "Erato".
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Carl Milles, efter."Taleia".
17 tim 48m
Carl Milles, efter."Taleia".
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord, gjutjärn, 1900-tal.
18 tim
Bord, gjutjärn, 1900-tal.
3 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Blombord, 1900-talets första hälft.
18 tim 3m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Trädgårdsbord, 1900-tal.
18 tim 12m
Trädgårdsbord, 1900-tal.
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Carl Milles, efter. "Euterpe".
18 tim 29m
3 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK