1340 föremål
Taklampa 2000-tal.
6d 15 tim
Taklampa 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Affärsskylt 1900-talets mitt.
6d 15 tim
Affärsskylt 1900-talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Axel Fridell, "hustak".
6d 16 tim
Axel Fridell, "hustak".
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Per Julius, Norrland.
6d 16 tim
Per Julius, Norrland.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Berndt Lindholm, segelfartyg i skymning.
6d 16 tim
8 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Frans Toikkanen, "Väsning".
6d 16 tim
Frans Toikkanen, "Väsning".
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Oiva Polari, Landskap.
6d 16 tim
Oiva Polari, Landskap.
80 EUR
Utropspris
250 EUR
Harald Gallen, Vintervy.
6d 16 tim
Harald Gallen, Vintervy.
120 EUR
Utropspris
250 EUR
Frans Toikkanen, "Kallt".
6d 16 tim
Frans Toikkanen, "Kallt".
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Istvan Mero, Flickan på ängen.
6d 17 tim
150 EUR
Utropspris
350 EUR
Perfecta, armbandsur, 33 mm.
6d 17 tim
Perfecta, armbandsur, 33 mm.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sofia Änghede, "#33", 2011.
6d 17 tim
Sofia Änghede, "#33", 2011.
Inga bud
Utropspris
25 000 SEK
Charles Sekano, "Combination".
6d 17 tim
777 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matta, Keshan, ca 340 x 250 cm.
6d 17 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Laris Strunke,"Natt".
6d 17 tim
Laris Strunke,"Natt".
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Cartier, scarf.
6d 17 tim
Cartier, scarf.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Leif Elggren, "The New Immortality".
6d 17 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ring, med trilliantslipad diamant.
6d 18 tim
1 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Christian Dior, clutch, vintage.
6d 18 tim
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?